Archiv článků

LISTOPAD 2017

05.10.2017 19:34
STŘEDA 1.11. - MALÉ KLUBOVÉ - rozcvičení 15,15, led 15,30-16,45                           VELKÉ KLUBOVÉ - rozcvičení 16,00, led 16,15-17,30     !!!!!!! O VÍKENDU 4./5.11. SE NEBUDE KONAT ŽÁDNÝ TRÉNINK !!!!!!!!!

ŘÍJEN 2017

30.09.2017 15:00
ÚTERÝ pravidelně kromě 31.10. ŠKOLIČKA BRUSLENÍ - rozcvičení 15,30, led 15,45-16,30                                                          MALÉ KLUBOVÉ...

1.ročník Ledového trojlístku Černošice 1.4.2017

10.04.2017 10:17
Přípravka 2 bílá - Karolína Borecká 3. Přípravka 3 - Amálie Vachtová 16. Cvrček C1 - Kristýna Vokounová 5.                     Nora Vodvářková 10. Cvrček C2 - Anna Kristová 10.                    ...

Slavnostní exhibice k 6.výročí založení klubu 8.4.2017

10.04.2017 10:14
SLAVNOSTNÍ EXHIBICE U PŘÍLEŽITOSTI 6.NAROZENIN KLUBU 8.4.2017 Děkujeme všem pozvaným hostům za účinkování na exhibici - Radce, jak nádherně zazpívala, roztomilému Markovi, jak skvěle zabruslil, Polárkám, že nás namotivovaly k nové disciplíně, Betynce za nádherný zážitek z...

3.ročník Poděbradského ledového srdce 7.1.2017

10.04.2017 10:13
Děkujeme všem krasobruslařkám a krasobruslařům, kteří u nás závodili, všem trenérům, kteří se skvěle postarali o své svěřence, rodičům, že doprovodili své děti do Poděbrad, rozhodčím, kteří pozorně sledovali všechny závodnice a závodníky!  Budeme se těšit zase za rok u nás v Poděbradech, bylo...

IV.ročník Nymburské stužky 11.3.2017

30.03.2017 21:00
Přípravka 2 - Karolína Borecká 3. Cvrček C2 - Tereza Malevičová 9. Cvrček C1 - Kristýna Vokounová 1.                    Sofia Lisina 3.                    Nora Vodvářková 5.    ...

XXIV.ročník Malé ceny Nového Města nad Metují 25.2.2017

30.03.2017 20:51
Kadet A1 - Adéla Dvořáková 1.                 Michaela Březnová 2.                 Adéla Rubášová 8. Benjamin B1 - Natálie Trhlíková 8.                     Apollinariya...

1.ročník Hronovské brusličky 18.2.2017

30.03.2017 20:38
Kadet A2 - Anna Kubelková 5. Kadet A1 - Adéla Dvořáková 1.                 Michaela Březnová 2.                 Michaela Maníková 5.                 Adéla Rubášová 10. Benjamin B1...

6.ročník Chrudimské brusličky 4.2.2017

30.03.2017 20:19
Kadet A1 - Michaela Maníková 9.                 Adéla Rubášová 17. Kadet A2 - Anna Kubelková 6. Benjamin B1 - Natálie Trhlíková 13.                     Monika Fialová 18.          ...

3.ročník Poděbradského ledového srdce 7.1.2017

31.01.2017 22:36
Kadet A1 - Adéla Dvořáková 1.                 Michaela Březnová 2.                 Michaela Maníková 3.                 Adéla Rubášová 10.   Kadet A2 - Anna Mikolandová...
Záznamy: 1 - 10 ze 49
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>