Výsledky závodů v sezóně 2016/17

1.ročník Ledového trojlístku Černošice 1.4.2017

10.04.2017 10:17
Přípravka 2 bílá - Karolína Borecká 3. Přípravka 3 - Amálie Vachtová 16. Cvrček C1 - Kristýna Vokounová 5.                     Nora Vodvářková 10. Cvrček C2 - Anna Kristová 10.                    ...

IV.ročník Nymburské stužky 11.3.2017

30.03.2017 21:00
Přípravka 2 - Karolína Borecká 3. Cvrček C2 - Tereza Malevičová 9. Cvrček C1 - Kristýna Vokounová 1.                    Sofia Lisina 3.                    Nora Vodvářková 5.    ...

XXIV.ročník Malé ceny Nového Města nad Metují 25.2.2017

30.03.2017 20:51
Kadet A1 - Adéla Dvořáková 1.                 Michaela Březnová 2.                 Adéla Rubášová 8. Benjamin B1 - Natálie Trhlíková 8.                     Apollinariya...

1.ročník Hronovské brusličky 18.2.2017

30.03.2017 20:38
Kadet A2 - Anna Kubelková 5. Kadet A1 - Adéla Dvořáková 1.                 Michaela Březnová 2.                 Michaela Maníková 5.                 Adéla Rubášová 10. Benjamin B1...

6.ročník Chrudimské brusličky 4.2.2017

30.03.2017 20:19
Kadet A1 - Michaela Maníková 9.                 Adéla Rubášová 17. Kadet A2 - Anna Kubelková 6. Benjamin B1 - Natálie Trhlíková 13.                     Monika Fialová 18.          ...

3.ročník Poděbradského ledového srdce 7.1.2017

31.01.2017 22:36
Kadet A1 - Adéla Dvořáková 1.                 Michaela Březnová 2.                 Michaela Maníková 3.                 Adéla Rubášová 10.   Kadet A2 - Anna Mikolandová...

XXVI.ročník Vánočního závodu ve Dvoře Králové nad Labem 18.12.2016

04.01.2017 11:10
Kadet A2 - Anna Kubelková 4. Kadet A1 - Michaela Březnová 1.                 Adéla Dvořáková 3.                 Michaela Maníková 11. Benajmín B1 - Anita Syrůčková 3.              ...

X.ročník Novoměstské brusličky 3.12.2016

04.01.2017 11:08
Cvrček C1: Kristýna Vokounová 1.                   Sofia Lisina 3.                   Nora Vodvářková 4. Cvrček C2: Tereza Malevičová 5.                  ...

Velká cena Litvínova XXXI.ročník 29.10.2016

04.01.2017 11:07
Cvrček C2 - Sára Janáčová 9.

Výsledky závodů

II.ročník Rokycanského ostří

Přípravka mini: Terezka Malevičová 11.

                        Sára Janáčová 12.

 

VII.ročník Mladoboleslavského poháru 20.2.2016

Přípravka: Sára Janáčová 11.

 

V.ročník Chrudimské brusličky 20.2.2016

Kadet A1: Adéla Dvořáková 5.

                Michaela Březnová 7.

                Kačka Cvrčková 8.

Kadet A2: Anna Mikolandová 6.

                Anna Kubelková 7.

Benjamín B1: Danielka Knotnerová 10.

                     Natálka Trhlíková 23.

Benjamín B2: Michaela Maníková 5.

                     Adéllka Rubášová 11.

Přípravaka starší:  Maruška Havlíčková 2.

                            Monika Fialová 5.

                            Dorotka Šimůnková 11.

                            Filip Mencl 12.

Přípravka mladší:  Anička Kristová 4.

                            Nelinka Vodvářková 8.

 

VI.ročník Ledečské piruety 6.2.2016

Přípravka 1: Sára Janáčová 2.

                    Nora Vodvářková 3.

Přípravka 2: Terezka Malevičová 8.

                    Anička Kristová 10.

                    Nela Vodvářková 12.

Přípravka 3: Maruška Havlíčková 5.

                    Monika Fialová 7.

Benjamín B1: Danielka Knotnerová 5.

                    Anitka Syrůčková 11.

                    Natálka Trhlíková 13.

Benjamín B2: Míša Maníková 1.

                    Adélka Rubášová 3.

Kadet A1: Míša Březnová 2.

                Kačka Cvrčková 5.

 

III.ročník Nymburské stužky 23.1.2016

Přípravka 1: Amálka Ondráčková 5.

                    Sára Janáčová 8.

                    Nora Vodvářková 11.

Přípravka 2: Anička Kristová 9.

                    Nela Vodvářková 11.

Přípravka bez omezení věku: Maruška Havlíčková 4.

                                            Monika Fialová 5.

Benjamin B1: Danielka Knotnerová 10.

                    Anitka Syrůčková 11.

                    Natálka Trhlíková 12.

Benjamin B2: Míša Maníková 2.

                    Terezka Křivská 7.

                    Adélka Rubášová 8.

 

II.ročník Poděbradského ledového srdce 9.1.2016

Přípravka1:   Amálka Ondráčková 4.

                    Sára Janáčová 5.

                    Sofia Lisina 8.

                    Marie Kubelková 9.

                    Kristýna Vokounová 11.

                    Nora Vodvářková 12.

                    Beáta Menclová 13.

Přípravka 2:  Anna Kristová 8.

                    Eva Švaříčková 14.

                    Amálie Vachtová 17.

                    Liliana Havelková 19.

                    Dorotka Šimůnková 21.

                    Barborka bartošová 22.

Přípravka 3:  Marie Havlíčková 2.

                    Monika Fialová 7.

                    Anna Havlíčková 9.

                    Filip Mencl 10.

                    Tereza Váňová 12.

                    Anna Růžičková 13.

                    Anna Růžičková 14.

Cvrček C1:   Terezka Malevičová 6.

                    Nela Vodvářková 8.

Benjamín B1 červená: Anita Syrůčková 6.

                                 Natálka Trhlíková 11.

Benjamín B1 modrá: Daniela Knotnerová 7.

Benjamín B2: Michaela maníková 3.

                     Adéla Rubášová 9.

                     Terezka Křivská 13.

Kadet A1: Adéla Dvořáková 2.

                Michela Březnová 5.

                Kateřina Cvrčková 9.

Kadet A2: Anička Kubelková 2.

                Anička Mikolandová 3.

 

IX.ročník Novoměstské brusličky 28.11.2015

Cvrček C1: Terezka Malevičová 3.

                  Nela Vodvářková 5.

Cvrček C2: Anita Syrůčková 20.

Benjamín B1: Daniela Knotnerová 9.

                     Natálka Trhlíková 13.

Benjamín B2: Míša Maníková 4.

                     Adélka Rubášová 6.

                     Terezka Křivská 7.

Kadet A1: Míša Březnová 6.

                Kačka Cvrčková 10.

Kadet A2: Anna Mikolandová 5.

                Anna Kubelková 7.

 

IV.ročník Chrudimské brusličky 14.3.2015

Přípravka: Anička Kristová 3.

Cvrček C2: Terezka Křivská 8.

Benjamin B1: Adélka Rubášová 7.

Benjamin B2: Míša Maníková 8.

Adult: Anička Mikolandová 3.

 

XXII.ročník Malé ceny Nového Města nad Metují 21.2.2015

Cvček C2: Terezka Křivská 8.

Benjamin B1: Míša Maníková 2.

                    Adélka Rubášová 6.

                    Barča Červenková 11.

Benjamin B2: Adélka Dvořáková 1.

Kadet: Míša Březnová 6.

Adult:   Anička Mikolandová 3.

            Anička Kubelková 4.

 

I. ročník Poděbradského ledového srdce 24.1.2015

Přípravka 1:  Gábinka Podhorská 1.

                    Terezka Malevičová 2.

                    Amálka Vachtová 3.

Přípravka 2:  Bára Červenková 3.

                    Isabela Zachová 4.

                    Alžběta Zachová 6.

                    Kačka Cvrčková 7.

                    Natálka Trhlíková 8.

                    Monika Fialová 9.

                    Maruška Havlíčková 10.

                    Jakub Vachta 11.

                    Jáchym Náhlovský 12.

Cvrček C2:   Terezka Křivská 1.

                    Klárka Podhorská 14.

Benjamin B1: Míša Maníková 1.

                    Adélka Rubášová 6.

Benjamin B2: Adélka Dvořáková 4.

Kadet:     Míša Březnová 4.

               Adélka Kulhavá 6.

Adult:    Anička Mikolandová 1.

            Anička Kubelková 3.

 

VIII. ročník Novoměstské brusličky 6.12.2014

Cvček C2 - Anita Syrůčková 9.

Benjamín B1 - Adélka Rubášová 15.

Benjamín B2 - Adélka Dvořáková 5.

Kadet - Michaela Březnová 7.

            Adélka Kulhavá 11.

Adult - Anička Mikolandová 6.

           Anička Kubelková 7.

 

Malá cena Pardubic 45.ročník 8.11.2014

Cvček C2 - Terezka Křivská 4.

 

III. ročník Chrudimské brusličky 23.3.2014

Cvrček C1 - Anita Syrůčková 7.

Cvček C2 - Tereza Křivská 12.

Benjamín - Michaela Maníková 14.

                 Adéla Rubášová 20.

                 Adéla Kulhavá 21.

Kadet - Anna Mikolandová 8.

 

XXI. ročník Malé ceny Nového Města nad Metují 22.2.2014

Cvrček C1 - Anita Syrůčková 12.

BenjamínAdéla Dvořáková 8.

                Gabriela Děrešová 11.

                Adéla Rubášová 13.

                Michaela Maníková 15.

                Michaela Březnová 16.

 

I. ročník Nymburské stužky 2.2.2014

Cvrček C1 - Anita Syrůčková 5.

Benjamín - Adéla Dvořáková 4.

                Gabriela Děrešová 7.

                Adéla Kulhavá 8.

                Michaela Maníková 9.

                Michaela Březnová 13.

 

XXIII. ročník vánočního závodu ve Dvoře Králové nad Labem 14.12.2013

Benjamín - Adéla Kulhavá 12.

Cvrček 2 - Tereza Křivská 12.

 

I.ročník Memoriálu Karla Diviše ve Dvoře Králové nad Labem 2.11.2013

Kadet - Anna Mikolandová 6.

Benjamín -    Gabriela Děrešová 8.

                    Adéla Dvořáková 9.

                    Adéla Rubášová 12.

                    Michaela Březnová 15.

                    Adéla Kulhavá 16.

                    Michaela Maníková 18.

Cvrček 1 - Anita Syrůčková 6.

Cvrček 2 - Tereza Křivská 6. 

 

Ještědská brusle 24.3.2013

Přípravka A - Tereza Křivská 9.

                      Anita Syrůčková 19.

Přípravka B - Gabriela Děrešová 5.

                      Adéla Dvořáková 6.

                      Michaela Březnová 11.

Adult - Anna Mikolandová 9.

 

Nymburská stuha 2.2.2013

Přípravka bez omezení věku - Gabriela Děrešová 6.

                                                 Adéla Rubášová 15.

 

Mladoboleslavský pohár 27.1.2013

Přípravka prvky - Tereza Křivská 8.

Přípravka bez omezení věku - Adéla Rubášová 13.

Přípravka volná jízda - Gabriela Děrešová 8.

 

Klubové závody 25.5.2012

Začátečníci - Tereza Křivská 1.

                      Nela Olajošová 2.

Středně pokročilí - Gabriela Děrešová 1.

                              Tereza Noemi Palichová 2.

                              Michaela Březnová 3.

Pokročilí - Anna Mikolandová 1.

                 Emma Slobodová 2.

                 Adéla Dvořáková 3.

 

Lounská bruslička 18.3.2012

Přípravka A - Gabriela Děrešová 11.