Archiv článků

1.ročník Poděbradské brusličky 24.3.2019

03.05.2019 08:31
V neděli 24.3.2019 KK Poděbrady organizoval pro děti ze své Školičky bruslení oddílový závod. Soutěžící byli rozděleni do třech skupin podle výkonnosti, předepsané prvky hodnotila rozhodčí Kristina Černohousová. Závod Poděbradská bruslička v neděli 24.3.2019 zvládli všichni Šikulové a...

JARO 2019 V NYMBURCE - POUZE KLUB

02.04.2019 08:11
PO CELÝ MĚSÍC KVĚTEN BUDOU TRÉNINKY V ÚTERÝ A VE STŘEDU V TOMTO ČASE: led 16,15-17,30, suchá příprava 17,45-19,00 v Nymburce   ČERVEN 2019 ÚT 4.6. - led 16,00-17,15, suchá 17,30-18,45 ST 5.6. - led 16,00-17,15, suchá 17,30-18,45 ÚT 11.6. - suchá 15,45-17,00, led 17,15-18,30 ST 12.6. - led...

5.ročník Poděbradského ledového srdce 10.2.2019

27.03.2019 07:40
5.ročník závodu Poděbradské ledové srdce 10.2.2019 Děkujeme všem závodníkům, kteří u nás závodili, organizátorům za přípravu a realizaci závodu, rodičům, že tak neúnavně pomáhali, ale hlavně partnerům a sponzorům závodu, bez kterých by 5.ročník Poděbradského ledového srdce nebyl tak...

VIII.ročník Ledečské piruety 16.2.2019

25.02.2019 20:05
Cvrček C1 - Lucie Kristová 1. Cvrček C2 - Karin Janáčová 10. Benjamín B1 žlutá skupina - Karolína Borecká 6. Žačky nejmladší C - Sára Janáčová 2., Anna Kristová 3.

5.ročník závodu Poděbradské ledové srdce 10.2.2019

14.02.2019 09:45
Kadet A2 - Miška Březnová 1. Kadet A1 - Natálka Trhlíková 2., Tereza Křivská 5., Marie Havlíčková 7., Monika Fialová 9., Apolenka Petrichsheva 13., Kristýna Zouzalová 18.  Cvrček C1 - Lucka Kristová 3. Cvrček C2 mladší - Nora Vodvářková 5., Karin Janáčová 8. Cvrček C2 starší - Sofia Lisina...

3.ročník Hronovské brusličky 26.1.2019

14.02.2019 09:40
Kadet A1 - Natálie Trhlíková 4., Apolenka Petrichsheva 7., Monika Fialová 9. Kadet A2 - Michaela Březnová 1. Benjamín B1 - Kristýna Vokounová 6., Dorota Šimůnková 8., Nela Vodvářková 10., Amálie Vachtová 12., Karolína Borecká 17. Cvrček C1 - Lucie Kristová 1. Cvrček C2 - Sofia Lisina 1., Nora...
Záznamy: 1 - 10 ze 84
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>