Archiv článků

ÚNOR 2018

18.01.2018 09:07
PÁTEK 2.2. - MALÉ KLUBOVÉ - rozcvičení od 8,45, led 9,00-10,15                        VELKÉ KLUBOVÉ - rozcvičení od 9,30, led 9,45-11,00   ÚTERÝ PRAVIDELNĚ - ŠKOLIČKA BRUSLENÍ - rozcvičení od 15,30, led 15,45-16,30    ...

Plakát+banner

18.01.2018 08:25

Výsledky závodu

17.01.2018 23:28
        " 4. ročník "Poděbradské ledové srdce "        soutěž v rámci projektu...

4.ročník Poděbradského ledového srdce 13.1.2018

17.01.2018 23:08
Kadet A2 - Michaela Březnová 1., Anna Kubelková 5. Kadet A1 - Adéla Dvořáková 3., Natálka Trhlíková 11., Adélka Rubášová 17., Monika Fialová 18. Cvrček C1 - Nora Vodvářková 4. Přípravka 1 - Lucie Kristová 1., Natálka Cvrčková 3., Karin Janáčová 4. Přípravka 2 - Karolína Borecká 6. Přípravka 3 -...

VII. ročník Chrudimské brusličky 6.1.2018

17.01.2018 23:00
Kadet A2 - Michaela Březnová 1., Anna Kubelková 3. Kadet A1 - Natálka Trhlíková 3., Adéla Dvořáková 4., Adéla Rubášová 10., Monika Fialová 15. Cvrček C2 - Sára Janáčová 4., Kristýna Vokounová 8., Sofia Lisina 9., Nela Vodvářková 13. Benjamín B1 červená - Anička Kristová 3. Benjamín B1 modrá -...

XI.ročník Novoměstské brusličky 2.12.2017

17.01.2018 22:36
Kadet A2 - Michaela Březnová 1. Kadet A1 - Adéla Dvořáková 5., Natálie Trhlíková 8., Monika Fialová 17. Benjamín B1 - Marie Havlíčková 6., Apolenka Petrichsheva 11., Dorota Šimůnková 13., Amálka Vachtová 16. Benjamín B2 - Tereza Křivská 2. Cvrček C1 - Nora Vodvářková 1. Cvrček C2 - Sára Janáčová...

48. ROČNÍK MALÉ CENY PARDUBIC 28.10.2017

30.11.2017 15:35
48. ROČNÍK MALÉ CENY PARDUBIC 28.10.2017 Text a foto: Zuzana Čečáková (maminka Norinky a Nelinky)     Závody byly moc pěkné, o pohodovou atmosféru se především postarala trenérka Kristina Černohousová.  Za to jí patří veliké díky. Byla opravdu skvělá,...

Propozice k závodu

30.11.2017 15:21
Krasobruslařský klub Poděbrady pořádá 4.ročník závodu Poděbradské ledové srdce   Mezioddílový závod Přípravky a soutěž v rámci projektu Bruslička 2017/2018   I.             Všeobecná ustanovení   Pořadatel:...

5. ročník Memoriálu Karla Diviše 4.11.2017

09.11.2017 14:38
Kadet A2 - Anna Kubelková 2. Kadet A1 - Natálie Trhlíková 6., Adéla Rubášová 9. Cvrček C1 - Nora Vodvářková 3. Cvrček C2 - Sára Janáčová 6., Kristýna Vokounová 12., Nela Vodvářková 16. Přípravka C1 - Lucie Kristová 1., Karin Janáčová 2. Benjamin B1 modrá - Apolenka Petrichcsheva 9., Dorota...

48. ročník Malé ceny Pardubic 28.10.2017

09.11.2017 14:33
Cvrček C1 - Nora Vodvářková 1. Cvrček C2 - Sára Janáčová 1., Nela Vodvářková 6., Kristýna Vokopunová 9., Sofia Lisina 12.  
Záznamy: 1 - 10 ze 58
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>