Výsledky závodů v sezóně 2023/24
TABULKA S VÝSLEDKY VŠECH ABSOLVOVANÝCH ZÁVODŮ V SEZÓNĚ 2023/24
09.11.2023 16:57Výsledky závodů v sezóně 2022/23
Velká cena Ostravy 5.11.2022 - Český pohár
29.11.2022 12:12IX.ročník Memoriálu Karla Diviše - Dvůr Králové n. Labem 5.11.2022 - Projekt Bruslička
23.11.2022 13:54Velká cena Brna 23.10.2022 - Český pohár
03.11.2022 15:49Náchodská bruslička 23.10.2022 - Projekt Bruslička
03.11.2022 15:40Velká cena Náchoda 22.10.2022 - Pohár ČKS
03.11.2022 15:37Výsledky závodů v sezóně 2021/22
Malá cena USK Praha 12.3.2022
06.04.2022 11:59Ledový trojlístek, Černošice 26.3.2022
06.04.2022 11:52Malá cena Kopřivnice 19.3.2022
06.04.2022 11:48Finále projektu Bruslička, Dvůr Králové nad Labem, 19.3.2022
06.04.2022 11:444.ročník závodu Smíchovská pirueta 5.3. a 6.3.2022
07.03.2022 17:49XXVIII.ročník Malé ceny Nového Města nad Metují 26.2.2022
07.03.2022 17:474.ročník Českotřebovské piruety 19.2. a 20.2.2022
07.03.2022 17:42Křišťálová brusle, Děčín 5.2.2022
07.03.2022 17:39Chebský špalíček 29.1.2022
31.01.2022 13:37Mladoboleslavský pohár 29.1.2022
31.01.2022 13:35Výsledky závodů v sezóně 2019/20
XXVII. ročník Malé ceny Nového Města nad Metují 22.2.2020
05.03.2020 11:11Velká cena Mostu 15.2.2020 - ISU
20.02.2020 18:22IX. ročník Ledečské piruety 8.2.2020
20.02.2020 18:084. ročník Hronovské brusličky 25.1.2020
28.01.2020 12:333. ročník závodu Smíchovská pirueta 25.1.2020 - ISU
28.01.2020 12:3110. ročník závodu Mladoboleslavský pohár 18.1.2020 - ISU
28.01.2020 12:26XXIX. ročník Vánočního závodu ve Dvoře Králové nad Labem 15.12.2019
28.01.2020 12:21XIII. ročník Novoměstské brusličky 7.12.2019
28.01.2020 12:14VII. ročník Memoriálu Karla Diviše ve Dvoře Králové nad Labem 3.11.2019
05.12.2019 20:16Výsledky závodů v sezóně 2018/19
2.ročník Smíchovské piruety 2.3.2019
05.12.2019 20:20VIII.ročník Ledečské piruety 16.2.2019
25.02.2019 20:055.ročník závodu Poděbradské ledové srdce 10.2.2019
14.02.2019 09:453.ročník Hronovské brusličky 26.1.2019
14.02.2019 09:40XXXI. ročník Nymburské stuhy 19.1.2019
14.02.2019 09:352.ročník závodu Českotřebovská pirueta 12.1.2019
14.02.2019 09:29VIII. ročník závodu Chrudimská bruslička 5.1.2019
14.02.2019 09:27XXVIII. ročník Vánočního závodu ve Dvoře Králové nad Labem 15.12.2018
18.12.2018 09:01XII. ročník Novoměstské brusličky 1.12.2018
05.12.2018 22:43VI. ročník Memoriálu Karla Diviše ve Dvoře Králové nad Labem 4.11.2018
13.11.2018 11:04Výsledky závodů v sezóně 2017/18
VII.ročník Ledečské piruety 17.3.2018
22.03.2018 09:07XXV.ročník Malé ceny Nového Města 25.2.2018
22.03.2018 09:032.ročník Hronovské brusličky 18.2.2018
22.03.2018 08:411.ročník Českotřebovské piruety 10.2.2018
22.03.2018 08:21XXX.ročník Nymburské stuhy 21.1.2018
22.03.2018 08:124.ročník Poděbradského ledového srdce 13.1.2018
17.01.2018 23:08VII. ročník Chrudimské brusličky 6.1.2018
17.01.2018 23:00XI.ročník Novoměstské brusličky 2.12.2017
17.01.2018 22:365. ročník Memoriálu Karla Diviše 4.11.2017
09.11.2017 14:3848. ročník Malé ceny Pardubic 28.10.2017
09.11.2017 14:33Výsledky závodů v sezóně 2016/17
1.ročník Ledového trojlístku Černošice 1.4.2017
10.04.2017 10:17IV.ročník Nymburské stužky 11.3.2017
30.03.2017 21:00XXIV.ročník Malé ceny Nového Města nad Metují 25.2.2017
30.03.2017 20:511.ročník Hronovské brusličky 18.2.2017
30.03.2017 20:386.ročník Chrudimské brusličky 4.2.2017
30.03.2017 20:193.ročník Poděbradského ledového srdce 7.1.2017
31.01.2017 22:36XXVI.ročník Vánočního závodu ve Dvoře Králové nad Labem 18.12.2016
04.01.2017 11:10X.ročník Novoměstské brusličky 3.12.2016
04.01.2017 11:08Velká cena Litvínova XXXI.ročník 29.10.2016
04.01.2017 11:07Výsledky závodů
II.ročník Rokycanského ostří
Přípravka mini: Terezka Malevičová 11.
Sára Janáčová 12.
VII.ročník Mladoboleslavského poháru 20.2.2016
Přípravka: Sára Janáčová 11.
V.ročník Chrudimské brusličky 20.2.2016
Kadet A1: Adéla Dvořáková 5.
Michaela Březnová 7.
Kačka Cvrčková 8.
Kadet A2: Anna Mikolandová 6.
Anna Kubelková 7.
Benjamín B1: Danielka Knotnerová 10.
Natálka Trhlíková 23.
Benjamín B2: Michaela Maníková 5.
Adéllka Rubášová 11.
Přípravaka starší: Maruška Havlíčková 2.
Monika Fialová 5.
Dorotka Šimůnková 11.
Filip Mencl 12.
Přípravka mladší: Anička Kristová 4.
Nelinka Vodvářková 8.
VI.ročník Ledečské piruety 6.2.2016
Přípravka 1: Sára Janáčová 2.
Nora Vodvářková 3.
Přípravka 2: Terezka Malevičová 8.
Anička Kristová 10.
Nela Vodvářková 12.
Přípravka 3: Maruška Havlíčková 5.
Monika Fialová 7.
Benjamín B1: Danielka Knotnerová 5.
Anitka Syrůčková 11.
Natálka Trhlíková 13.
Benjamín B2: Míša Maníková 1.
Adélka Rubášová 3.
Kadet A1: Míša Březnová 2.
Kačka Cvrčková 5.
III.ročník Nymburské stužky 23.1.2016
Přípravka 1: Amálka Ondráčková 5.
Sára Janáčová 8.
Nora Vodvářková 11.
Přípravka 2: Anička Kristová 9.
Nela Vodvářková 11.
Přípravka bez omezení věku: Maruška Havlíčková 4.
Monika Fialová 5.
Benjamin B1: Danielka Knotnerová 10.
Anitka Syrůčková 11.
Natálka Trhlíková 12.
Benjamin B2: Míša Maníková 2.
Terezka Křivská 7.
Adélka Rubášová 8.
II.ročník Poděbradského ledového srdce 9.1.2016
Přípravka1: Amálka Ondráčková 4.
Sára Janáčová 5.
Sofia Lisina 8.
Marie Kubelková 9.
Kristýna Vokounová 11.
Nora Vodvářková 12.
Beáta Menclová 13.
Přípravka 2: Anna Kristová 8.
Eva Švaříčková 14.
Amálie Vachtová 17.
Liliana Havelková 19.
Dorotka Šimůnková 21.
Barborka bartošová 22.
Přípravka 3: Marie Havlíčková 2.
Monika Fialová 7.
Anna Havlíčková 9.
Filip Mencl 10.
Tereza Váňová 12.
Anna Růžičková 13.
Anna Růžičková 14.
Cvrček C1: Terezka Malevičová 6.
Nela Vodvářková 8.
Benjamín B1 červená: Anita Syrůčková 6.
Natálka Trhlíková 11.
Benjamín B1 modrá: Daniela Knotnerová 7.
Benjamín B2: Michaela maníková 3.
Adéla Rubášová 9.
Terezka Křivská 13.
Kadet A1: Adéla Dvořáková 2.
Michela Březnová 5.
Kateřina Cvrčková 9.
Kadet A2: Anička Kubelková 2.
Anička Mikolandová 3.
IX.ročník Novoměstské brusličky 28.11.2015
Cvrček C1: Terezka Malevičová 3.
Nela Vodvářková 5.
Cvrček C2: Anita Syrůčková 20.
Benjamín B1: Daniela Knotnerová 9.
Natálka Trhlíková 13.
Benjamín B2: Míša Maníková 4.
Adélka Rubášová 6.
Terezka Křivská 7.
Kadet A1: Míša Březnová 6.
Kačka Cvrčková 10.
Kadet A2: Anna Mikolandová 5.
Anna Kubelková 7.
IV.ročník Chrudimské brusličky 14.3.2015
Přípravka: Anička Kristová 3.
Cvrček C2: Terezka Křivská 8.
Benjamin B1: Adélka Rubášová 7.
Benjamin B2: Míša Maníková 8.
Adult: Anička Mikolandová 3.
XXII.ročník Malé ceny Nového Města nad Metují 21.2.2015
Cvček C2: Terezka Křivská 8.
Benjamin B1: Míša Maníková 2.
Adélka Rubášová 6.
Barča Červenková 11.
Benjamin B2: Adélka Dvořáková 1.
Kadet: Míša Březnová 6.
Adult: Anička Mikolandová 3.
Anička Kubelková 4.
I. ročník Poděbradského ledového srdce 24.1.2015
Přípravka 1: Gábinka Podhorská 1.
Terezka Malevičová 2.
Amálka Vachtová 3.
Přípravka 2: Bára Červenková 3.
Isabela Zachová 4.
Alžběta Zachová 6.
Kačka Cvrčková 7.
Natálka Trhlíková 8.
Monika Fialová 9.
Maruška Havlíčková 10.
Jakub Vachta 11.
Jáchym Náhlovský 12.
Cvrček C2: Terezka Křivská 1.
Klárka Podhorská 14.
Benjamin B1: Míša Maníková 1.
Adélka Rubášová 6.
Benjamin B2: Adélka Dvořáková 4.
Kadet: Míša Březnová 4.
Adélka Kulhavá 6.
Adult: Anička Mikolandová 1.
Anička Kubelková 3.
VIII. ročník Novoměstské brusličky 6.12.2014
Cvček C2 - Anita Syrůčková 9.
Benjamín B1 - Adélka Rubášová 15.
Benjamín B2 - Adélka Dvořáková 5.
Kadet - Michaela Březnová 7.
Adélka Kulhavá 11.
Adult - Anička Mikolandová 6.
Anička Kubelková 7.
Malá cena Pardubic 45.ročník 8.11.2014
Cvček C2 - Terezka Křivská 4.
III. ročník Chrudimské brusličky 23.3.2014
Cvrček C1 - Anita Syrůčková 7.
Cvček C2 - Tereza Křivská 12.
Benjamín - Michaela Maníková 14.
Adéla Rubášová 20.
Adéla Kulhavá 21.
Kadet - Anna Mikolandová 8.
XXI. ročník Malé ceny Nového Města nad Metují 22.2.2014
Cvrček C1 - Anita Syrůčková 12.
Benjamín - Adéla Dvořáková 8.
Gabriela Děrešová 11.
Adéla Rubášová 13.
Michaela Maníková 15.
Michaela Březnová 16.
I. ročník Nymburské stužky 2.2.2014
Cvrček C1 - Anita Syrůčková 5.
Benjamín - Adéla Dvořáková 4.
Gabriela Děrešová 7.
Adéla Kulhavá 8.
Michaela Maníková 9.
Michaela Březnová 13.
XXIII. ročník vánočního závodu ve Dvoře Králové nad Labem 14.12.2013
Benjamín - Adéla Kulhavá 12.
Cvrček 2 - Tereza Křivská 12.
I.ročník Memoriálu Karla Diviše ve Dvoře Králové nad Labem 2.11.2013
Kadet - Anna Mikolandová 6.
Benjamín - Gabriela Děrešová 8.
Adéla Dvořáková 9.
Adéla Rubášová 12.
Michaela Březnová 15.
Adéla Kulhavá 16.
Michaela Maníková 18.
Cvrček 1 - Anita Syrůčková 6.
Cvrček 2 - Tereza Křivská 6.
Ještědská brusle 24.3.2013
Přípravka A - Tereza Křivská 9.
Anita Syrůčková 19.
Přípravka B - Gabriela Děrešová 5.
Adéla Dvořáková 6.
Michaela Březnová 11.
Adult - Anna Mikolandová 9.
Nymburská stuha 2.2.2013
Přípravka bez omezení věku - Gabriela Děrešová 6.
Adéla Rubášová 15.
Mladoboleslavský pohár 27.1.2013
Přípravka prvky - Tereza Křivská 8.
Přípravka bez omezení věku - Adéla Rubášová 13.
Přípravka volná jízda - Gabriela Děrešová 8.
Klubové závody 25.5.2012
Začátečníci - Tereza Křivská 1.
Nela Olajošová 2.
Středně pokročilí - Gabriela Děrešová 1.
Tereza Noemi Palichová 2.
Michaela Březnová 3.
Pokročilí - Anna Mikolandová 1.
Emma Slobodová 2.
Adéla Dvořáková 3.
Lounská bruslička 18.3.2012
Přípravka A - Gabriela Děrešová 11.