Výsledky
S E Z N A M R O Z H O D Č Í CH
"I. ročník Poděbradského ledového srdce"
mezioddílový závod
Datum: 24.1.2015 Poděbrady
Kategorie: Přípr.1,2, Kadet, Benj.B1, Benj.B2, Cvrček C1,C2
-----------------------------------------------------------------------------
Hlavní rozhodčí: Černohousová Kristina, Pardubice
Rozhodčí: 1. Černohousová Kristina, Pardubice
2. Pavlousková Jitka, Mladá Boleslav
3. Petrementová Olga, Pardubice
V Ý S L E D K Y
Kategorie: Přípravka 1
-----------------------------------------------------------------------------
Poř. Jméno Klub
-----------------------------------------------------------------------------
1 Podhorská Gabriela KK Poděbrady 1,0
2 Malevičová Tereza KK Poděbrady 2,0
3 Vachtová Amálie KK Poděbrady 3,0
4 Klesal Matěj TJ Kraso Beroun 4,0
5 Voltr Emma TJ Kraso Náchod 5,0
6 Klesalová Barbora TJ Kraso Beroun 6,0
7 Rejtharová Nela TJ Spartak Nové Město nad Metují 7,0
8 Boughen Jessica Kraso Chrudim 8,0
9 Neugebauerová Kristýna TJ Loko Trutnov 9,0
10 Bradáčová Jitka TJ Loko Trutnov 10,0
11 Lášková Viktorie TJ Kraso Beroun 11,0
V Ý S L E D K Y
Kategorie: Přípravka 2
-----------------------------------------------------------------------------
Poř. Jméno Klub
-----------------------------------------------------------------------------
1 Pincáková Anna TJ Kraso Náchod 1,0
2 Kopanytsyja Lilija TJ Kraso Náchod 2,0
3 Červenková Barbora KK Poděbrady 3,0
4 Zachová Isabela KK Poděbrady 4,0
4 Veruari Sandra TJ Kraso Náchod 4,0
6 Zachová Alžběta KK Poděbrady 6,0
7 Cvrčková Kateřina KK Poděbrady 7,0
8 Trhlíková Natálie KK Poděbrady 8,0
9 Fialová Monika KK Poděbrady 9,0
10 Havlíčková Marie KK Poděbrady 10,0
11 Vachta Jakub KK Poděbrady 11,0
12 Náhlovský Jáchym KK Poděbrady 12,0
V Ý S L E D K Y
Kategorie: Cvrček C1
-----------------------------------------------------------------------------
Poř. Jméno Klub
-----------------------------------------------------------------------------
1 Herálecká Zuzana BK Hradec Králové 1,0
2 Nefe Adriana BK Hradec Králové 2,0
3 Jindrová Nikola KK Soběslav 3,0
4 Gortová Barbora KK Slaný 4,0
5 Křivánková Karolína KK Slaný 5,0
6 Furtová Sofie HC Kraso Tábor 6,0
7 Furtová Laura HC Kraso Tábor 7,0
V Ý S L E D K Y
Kategorie: Cvrček C2
-----------------------------------------------------------------------------
Poř. Jméno Klub
-----------------------------------------------------------------------------
1 Křivská Tereza KK Poděbrady 1,0
2 Karešová Karolína Kraso Chrudim 2,0
3 Šimková Amálie TJ Loko Trutnov 3,0
4 Pudilová Lucie Kraso Chrudim 4,0
5 Říhová Anežka Kraso Chrudim 5,0
6 Kühnlová Anna TJ Loko Trutnov 6,0
7 Průdková Anna HC Ledeč nad Sázavou 7,0
8 Rejtharová Laura TJ Spartak Nové Město nad Metují 8,0
9 Vondráčková Nikol TJ Loko Trutnov 9,0
10 Dymáková Elen Kraso Chrudim 10,0
11 Martincová Tereza TJ Spartak Nové Město nad Metují 11,0
12 Pechová Barbora HC PZ Kraso Kladno 12,0
13 Dvořáková Kristina HC Kraso Tábor 13,0
14 Podhorská Klára KK Poděbrady 14,0
V Ý S L E D K Y
Kategorie: Benjamín B1
-----------------------------------------------------------------------------
Poř. Jméno Klub
-----------------------------------------------------------------------------
1 Maníková Michaela KK Poděbrady 1,0
2 Baťová Kateřina Kraso Chrudim 2,0
3 Pešková Martina Kraso Chrudim 3,0
4 Čadová Štěpánka Kraso Chrudim 4,0
5 Zlatohlávková Hana Kraso Chrudim 5,0
6 Rubášová Adéla KK Poděbrady 6,0
7 Orlichová Nikola KK Česká Třebová 7,0
8 Farkašová Ivana Kraso Chrudim 8,0
9 Karešová Kristýna Kraso Chrudim 9,0
10 Dymáková Julie Kraso Chrudim 10,0
11 Vojtěchová Lucie TJ Loko Trutnov 11,0
12 Vrábelová Markéta TJ Loko Trutnov 12,0
13 Zlatohlávková Marie Kraso Chrudim 13,0
14 Foffová Simona KK Česká Třebová 14,0
15 Avdaeva Kateřina HC PZ Kraso Kladno 15,0
V Ý S L E D K Y
Kategorie: Benjamín B2
-----------------------------------------------------------------------------
Poř. Jméno Klub
-----------------------------------------------------------------------------
1 Pokorná Petra HC Ledeč nad Sázavou 1,0
2 Sokolová Bára Kraso Chrudim 2,0
3 Kučerová Barbora Kraso Chrudim 3,0
4 Dvořáková Adéla KK Poděbrady 4,0
5 Bundová Simona Kraso Chrudim 5,0
6 Schillerová Lada Kraso Chrudim 6,0
7 Pechová Kateřina HC PZ Kraso Kladno 7,0
8 Slavíčková Sára TJ Loko Trutnov 8,0
9 Hladíková Anna TJ Spartak Nové Město nad Metují 9,0
10 Belcenko Anna HC PZ Kraso Kladno 10,0
V Ý S L E D K Y
Kategorie: Kadet
-----------------------------------------------------------------------------
Poř. Jméno Klub
-----------------------------------------------------------------------------
1 Vojtěchová Zuzana TJ Loko Trutnov 1,0
2 Palánová Natálie HC Ledeč nad Sázavou 2,0
3 Karasová Jana HC Slovan Louny 3,0
4 Březnová Michaela KK Poděbrady 4,0
5 Dyrcová Adéla TJ Loko Trutnov 5,0
6 Kulhavá Adéla KK Poděbrady 6,0
V Ý S L E D K Y
Kategorie: Adult
-----------------------------------------------------------------------------
Poř. Jméno Klub
-----------------------------------------------------------------------------
1 Mikolandová Anna KK Poděbady 1,0
2 Šimečková Linda Kraso Chrudim 2,0
3 Kubelková Anna KK Poděbrady 3,0